Миколаївський сайт «НовостиN» повідомив, що автомобіль Volkswagen Passat, який начебто надала Миколаївська облдержадміністрація головному санітарному лікарю Віктору Ляшку на час його перебування у місті, потрапив у ДТП. Він врізався в мікроавтобус Renault Trafic, на якому приїхали журналісти.

Унаслідок ДТП ніхто не постраждав, обидві автівки отримали механічні пошкодження. 

Сам Ляшко заявив, що автомобіль, який врізався в авто журналістів, йому не належить, і в момент ДТП, його в автівці не було.

«Сьогодні працюю в Миколаєві. І відразу прошу не поширювати неправдиву інформацію про ДТП. Машина не моя. Мене в автомобілі під час ДТП також не було. Саме у цей час давав інтерв’ю журналістам», — наголосив він.

Водночас помічниця Ляшка Марія Іваник розповіла «Українській правді», що загалом для перевезення головного санлікаря та інших чиновників видали з обладміністрації 3 авто. І автівка, яка потрапила у ДТП, підвозила Ляшка від аеропорту до будівлі ОДА. Але, за словами Іваник, машину оперативно замінили, тож «не виникло ніяких проблем». Зараз він пересувається на іншому авто.

Як ми повідомляли раніше, вранці 9 квітня Ляшко прибув у Миколаїв, щоб розібратися, чому в Миколаївській області досі не зафіксовано жодного випадку коронавірусу.

Напередодні головний санітарний лікар заявив, що фахівці вивчають «феномен» Миколаївської області.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: