Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко вранці 9 квітня прибув у Миколаїв. Він планує розібратися, чому в Миколаївській області досі не зафіксовано жодного випадку коронавірусу.

Як повідомляє місцевий сайт «НовостиN», Ляшко приземлився на військовому аеродромі «Кульбакіно» та вже приїхав до Миколаївського лабораторного центру. 

Разом з головним санлікарем туди прибули заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтлі, в. о. головного санітарного лікаря у Миколаївській області Володимир Клочко та начальник управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА Павло Георгієв.

Ляшко допускає, що відсутність підтверджених випадків захворювання COVID-19 у Миколаївській області може бути пов’язана не з помилками в тестуванні, а з тим, що аналізи несвоєчасно доставляють в спеціалізовану лабораторію.

Водночас він не відкидає можливості, що ніхто не допускає ніяких помилок в Миколаївській області й коронавірусу там справді немає. Власне щоб це з’ясувати, Ляшко і приїхав до Миколаєва.

Там він планує відвідати Центр первинної медико-санітарної допомоги у Миколаєві і перевірити роботу виїзної «коронавірусної» бригади, а по можливості й виїхати разом з ними на виклик до пацієнта.

Раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що фахівці вивчають «феномен» Миколаївської області.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: