Через відсутність струму на Донецькій фільтрувальній станції, розташованій в Ясинуватському районі Донецької області, припинено водопостачання у місті Авдіївка.

Через відсутність струму на Донецькій фільтрувальній станції, розташованій в Ясинуватському районі Донецької області, припинено водопостачання у місті Авдіївка.

Про це повідомляє Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Донецькій області.

Місцеві органи влади вирішили підвозити воду автоцистернами з 9 червня.

«8 червня о 09:00 проведено засідання місцевих органів влади, де прийнято рішення, що з 9 червня буде здійснюватися підвіз технічної води населенню за допомогою автоцистерн Головного управління та комунальним підприємством служби єдиного замовник (КПСЄЗ)», — йдеться у повідомленні.

Проте станом на 11:20 відновлювальні роботи співробітники РЕС вирішили не проводити у зв’язку з відсутністю гарантій безпеки.

«У разі необхідності водопостачання населення буде здійснюється погодинно з запасів резервуару ємністю 4000 куб. м (розташований на території міста), в якому питної води орієнтовно достатньо на 4 доби. В разі відсутності води в резервуарі, забезпечення населення водою буде здійснюватися шляхом підвозу автомобілями», — зазначають у ДСНС.

Раніше повідомлялося, що у зв’язку з продовженням бойових дій увечері 6 червня Донецька фільтрувальна станція залишилася без струму.

4 червня біля Донецької фільтрувальної станції відбувся бій.

Увечері 20 травня внаслідок обстрілів пошкодили високовольтну лінію електропередач. Внаслідок цього було знеструмлено Донецьку фільтрувальну станцію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Працюємо, попри обстріли і страх»: чому така важлива Донецька фільтрувальна станція.

23 травня електропостачання Донецької фільтрувальної станції було відновлено.

17 квітня працівники фільтрувальної станції потрапили під обстріл. Тоді поранення дістали п’ятеро людей, один з них перебував у важкому стані. 

Удень 18 квітня роботу Донецької фільтрувальної станції остаточно призупинили. Це була друга зупинка Донецької фільтрувальної станції з початку 2018 року. 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile