Наймолодший звільнений матрос катера «Бердянськ» Андрій Ейдер розповів, що наступного літа планує одружитися зі своєю дівчиною Мариною.

Про це він сказав в інтерв'ю hromadske.

«Це було обдумане рішення, тому що коли я перебував у полоні, я переглянув весь свій світогляд і вирішив, що це потрібно зробити», — зазначив моряк.

Він розповів, що познайомився з дівчиною, коли йому було 16, а їй 14 років. Вони зустрічаються три роки.

«Ми познайомилися на вулиці, я просто підійшов до неї, щоб сфотографуватися та обійняти», — додав Андрій.

Раніше Марина розповіла, що Андрій Ейдер планував зробити їй пропозицію відразу в аеропорту, але її там не було. Вона приїхала відразу до шпиталю, де хлопець і освідчився.

Нагадаємо, 7 вересня відбувся великий обмін полонених, на який чекали вже кілька тижнів. З російського полону повернулися 35 українців. Серед них — 24 моряки, яких РФ захопила в Керченській протоці, режисер Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Володимир Балух та інші, чиї прізвища кілька років поспіль звучали майже на всіх міжнародних зустрічах як прізвища політв'язнів.

Однак у Росії та анексованому Криму залишаються за ґратами ще понад 110 українців. Зокрема — кримський активіст Олексій Чірній, засуджений у справі так званих «українських диверсантів» Андрій Захтей, обвинувачений у шпигунстві Валентин Виговський. Також російська влада не припиняє переслідування кримських татар.

На непідконтрольних територіях Донбасу утримують ще 227 українців.

Поділитись: