Економіка
Нафтогаз просить уряд не забирати 90% його прибутку дивідендами до бюджету через підготовку до газової війни з РФ
Національна акціонерна компанія Нафтогаз просить Кабінет міністрів відтермінувати виплату дивідендів компанії до кінця 2019 року. Наразі Нафтогазу потрібні кошти для купівлі газу та підготовки до зими.