У Конгресі США допустили введення нових санкцій проти Росії

Спікер Палати представників США Пол Раян заявив у вівторок, що готовий розглянути додаткові санкції відносно Росії.

Спікер Палати представників США Пол Раян заявив у вівторок, що готовий розглянути додаткові санкції відносно Росії.

Про це Пол Раян заявив, виступаючи перед журналістами у Вашингтоні, передає The New York Times.

Раян наголосив, що підтримує висновки розвідувальних служб США щодо того, що Росія втрутилася в американські вибори у 2016 році.

Спікер Палати представників сказав, що якщо комітети Конгресу вважатиме, що необхідні подальші санкції щодо Росії, «він більш, ніж щасливий розглянути їх».

«Росія — загрозлива держава, яка не поділяє наші інтереси і не поділяє наші цінності», — наголосив він.

Нагадаємо, у столиці Фінляндії Гельсінкі 16 липня провели зустріч президент США Дональд Трамп і президент Росії Володимир Путін у форматі віч-на-віч. Зустріч тривала понад 2 години.

Після зустрічі лідер дали прес-конференцію, на якій Володимир Путін заявив, що Росія не втручалась у вибори президента США у 2016 році.

16 липня віце-прем'єр Італії Сальвіні заявив, що країна «агітуватиме» за зняття санкцій з Росії.

Нагадаємо, Міністерство юстиції США висунуло обвинувачення 12-ти співробітникам російського Головного слідчого управління (ГРУ), звинувативши їх у втручанні у вибори президента США у 2016 році.

Розвідників звинуватили у зламі сервісів комітету Демократичного партії, а також і президентської кампанії Хілларі Клінтона.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату. Згодом стало відомо, що спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією.

У лютому 2018-го Мюллер висунув офіційні звинувачення щодо 13 росіян, яких вважає причетними до втручання в президентську кампанію 2016 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спецпрокурор Мюллер звинуватив українця Килимника у змові з Манафортом

У списку, зокрема, Євген Пригожин, а також «Агентство інтернет-досліджень» (відоме як «фабрики тролів», співробітники якої пишуть платні коментарі на підтримку російської влади) і компанії Пригожина Concord Managament і Concord Catering.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Раніше екс-глава виборчого штабу Дональда Трампа Пол Манафорт також намагався оскаржити призначення Мюллера. Один суд відхилив його вимогу, інший продовжує розглядати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Арешт Манафорта у США: що нового відомо про справу?

У червні повідомлялося, що компанія наближеного до Путіна бізнесмена оскаржує втручання РФ у вибори президента США.