Адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані обіцяє представити відео, свідчення та документи, які підтверджують незаконний вплив України на американські вибори у 2016 році.

Про це він повідомив у Twitter.

«Урок для тих, хто має доброчесність. Ніколи не пред’являйте звинувачення на основі чуток. Я не зробив цього, коли були представлені факти незаконного впливу України на виборах 2016 року. Я отримав прямі свідчення, відеокасети і компрометуючі документи, що підтверджують це. Дивіться і чекайте!» — зазначив Джуліані.

Раніше Трамп ретвітнув статтю, в якій йдеться про те, як Національне антикорупційне бюро України нібито допомагало штабу Гілларі Клінтон дискредитувати керівника передвиборчого штабу Трампа Пола Манафорта.

НАБУ назвало «абсурдними» звинувачення Луценка щодо спроб вплинути на вибори США.

Глава НАБУ Артем Ситник заявив, що ні він особисто, ні будь-хто зі співробітників бюро жодним чином не впливали й не могли впливати на процес проведення виборів президента США у 2016 році.

Нагадаємо, під час розслідування Роберта Мюллера про російське Втручання у вибори в США, яке врешті вдалося довести, близькі до республіканської партії журналісти й спікери почали писати про українське втручання на противагу російському. Утім основою доказової бази було те, що депутат Сергій Лещенко оприлюднив дані з чорної бухгалтерії Януковича про Пола Манафорта, яких був очільником передвиборчого штабу. Однак ця інформація не відповідає дійсності, бо першим дані оприлюднив журналіст New York Times. Друга думка про втручання базувалася на інформації, що українка з діаспори Александра Халупа працювала в передвиборчому штабі Гілларі й спілкувалася з посольством України у США. Однак Александра Халупа є громадянкою США, а інформація розповсюджена нею не містила нічого більше, як те, що Манафорта замішаний у брудних справах в часи Януковича, що зрештою теж було доведено.

Поділитись: