Ситник відповів на звинувачення щодо підтримки Клінтон у 2016 році: «Мені немає чого приховувати»

Глава Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що ні він особисто, ні будь—хто зі співробітників бюро жодним чином не впливали й не могли впливати на процес проведення виборів президента США у 2016 році.

«Я не буду коментувати законність або автентичність записів моїх приватних розмов, водночас можу зазначити, що неодноразово під час приватних бесід я жартома згадував численні публікації у ЗМІ про те, що нібито були якісь втручання у вибори президента США», — заявив Ситник у коментарі «112 Україна», додавши, що йому нічого приховувати.

Глава НАБУ наголосив, що готовий підтвердити цю позицію будь-якому компетентному органу.

Раніше НАБУ назвало «абсурдними» звинувачення Луценка щодо спроб вплинути на вибори США.

Нагадаємо, Генпрокуратура України розпочала розслідування щодо можливого втручання українців у вибори президента США у 2016 році на користь Гілларі Клінтон.

Нещодавно народний депутат Борислав Розенблат звинуватив Ситника у спробі вплинути на хід президентських виборів в США у 2016 році на користь Клінтон. Депутат стверджує, що Ситник «злив» штабу Клінтон фінансові звіти про співпрацю та махінації тодішнього глави кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта з «Партією регіонів».

Розенблат опублікував повну розшифровку розмови нібито Ситника з двома іншими чоловіками.

«Я ж допомагав Гілларі ... У Трампа внутрішні питання країни домінують над зовнішніми. А Гілларі з тих політиків, які є придатними і для Америки, і для світу. Гілларі чому програла? Я коли розбирався з «чорної бухгалтерією», там були дані про Пола Манафорта, керівника штабу Трампа ... А за тиждень до виборів, ФБР відновило розслідування проти Гілларі. Ось чому переміг Трамп, хоча це було не легко» — каже на записі чоловік з голосом як у Ситника.

Нагадаємо, 13 березня Манафорту оголосили другий вирок: загалом він отримав 7,5 років в'язниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Перший суд над Манафортом: українські олігархи та розкішне життя

На початку лютого 2018 стало відомо, що Манафорт продовжував займатися політичними питаннями в Україні після того, як йому оголосили обвинувачення.

Раніше телеканал CNN повідомив, що Манафорт очікував виплати $2,4 млн від українських політиків та олігархів, серед яких Сергій Льовочкін та Рінат Ахметов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Криваві гроші»: що відомо про ймовірну причетність Манафорта до розстрілів на Майдані