Лондонський аеропорт Хітроу створить спеціальні зони для пасажирів, які подорожують з регіонів, що постраждали від нового коронавірусу.

Про це заявив міністр транспорту Великої Британії Грант Шеппс, пише Reuters.

«Сьогодні вранці було декілька оголошень щодо рейсів, які прибувають прямо з інфікованого регіону в Хітроу. На них впровадили деякі додаткові заходи. Це зроблено для того, аби під час прибуття рейсів в Хітроу люди могли потрапити в окрему зону.

Раніше влада Рима запровадила додаткові перевірки в аеропорту Ф’юмічіно, аби запобігти поширенню невідомого коронавірусу з Китаю.

Нагадаємо:

  • Спалах пневмонії, викликаної досі невідомим збудником, зафіксували в китайському місті Ухань у грудні 2019 року.
  • Його також виявили в однієї жінки в Таїланді, яка прилетіла туди з Уханя, у мешканця Японії, який навідувався до Уханя, та в китаянки, яка приїхала до Південної Кореї.
  • 20 січня Національна комісія з охорони здоров’я Китаю вперше офіційно підтвердила, що інфекція може передаватися від людини до людини.
  • Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) розглядає можливість оголосити міжнародну надзвичайну ситуацію в галузі охорони здоров’я щодо вірусу — як це було зроблено зі свинячим грипом та вірусом Еболи. Рішення мають ухвалити на засіданні 22 січня.

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, скоріш за все, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та утруднене дихання.

Аби вберегтися від вірусу, дослідники радять людям не доторкатися до тварин, не їсти недовареного або недосмаженого м’яса і яєць, а також уникати контактів з людьми, у яких є симптоми простуди чи грипу. 

Вчені також відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile