На Поштовій площі у Києві почалася акція протесту після того, як людей закликали прийти до місця розкопок, яке почало затоплювати після прориву труби на будівництві, проти якого виступають активісти.

На Поштовій площі у Києві почалася акція протесту після того, як людей закликали прийти до місця розкопок, яке почало затоплювати після прориву труби на будівництві, проти якого виступають активісти.

Як повідомляє кореспондентка Громадського, учасники тимчасово перекривали рух на пішоходному переході з вимогою відреагувати владу.

«Активісти на п’ять хвилин перекрили дорогу на Поштовій площі. Це було попереджувальне перекриття. У разі якщо до 15:00 не прийде ніхто з представників влади — міський голова, міністр культури або міністр з надзвичайних справ — обіцяють перекрити дорогу безстроково», — розповіла журналістка.

За інформацією глави ГР «Почайна» Аннабелли Моріної, учасники акції перекрили дорогу з закликом прибути на місце міського голову Віталія Кличка.

Як стало відомо зранку 10 серпня у Києві внаслідок прориву труби почало затоплювати розкопки на Поштовій площі.

8 серпня в Міністерстві культури заявили про початок процедури  надання музею на Поштовій статусу пам’ятника національного значення.

Раніше консультаційна рада при Управлінні охорони культурної спадщини Київської міської державної адміністрації затвердила національний статус об'єкта культурної спадщини на Поштовій  площі за видами історія та археологія.

Нагадаємо, на Поштовій віднайдена частина вулиці часів Київської Русі. 21 червня Київрада проголосувала за проект рішення щодо Поштової площі у столиці, який не передбачає створення музею та припинення інвестиційного договору про будівництво торговельно-розважального центру. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розкопки на Поштовій: артефакти часів Київської Русі проти торговельного центру.

27 червня під Міністерством культури вимагали надати знахідкам на Поштовій статусу національного значення. 5 липня Рада закликала уряд створити музей на Поштовій площі

Чотири громадські організації та археологи почали протест через рішення влади столиці щодо Поштової. А одна з активісток навіть оголосила голодування

20 червня учасники акції протесту демонтували ворота та зайняли будівельний майданчик на Поштовій площі, вимагаючи у Київської міської ради ухвалити рішення про створення музею.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Площа розбрату: чому активісти не йдуть з Поштової?

Поділитись: