Антихолінергічні препарати, що призначаються лікарями починаючи від проблем із сечовим міхуром та шлунково-кишкового тракту і закінчуючи хворобою Паркінсона та депресією, можуть збільшити ризик розвитку деменції у людини.

Про це повідомляє Medical News Today з посиланням на JAMA Internal Medicine.

Нове дослідження вчених із Ноттінгемського університету Великої Британії проаналізувало зв'язок між певним класом ліків, — так званими антихолінергічними засобами, що діють шляхом пригнічення хімічного посередника ацетилхоліну, — і ризиком розвитку деменції. Серед таких препаратів найчастіше призначають антидепресанти, ліки проти запаморочення, антипсихотичні препарати, для лікування сечового міхура, епілепсії та при хворобі Паркінсона.

Дослідники, проаналізувавши дані десятків тисяч пацієнтів, прийшли до висновку, що антихолінергічні препарати можуть збільшити ризик розвитку деменції.

Так, у людей ​ 55-ти років і старше, які щодня приймали сильні антихолінергічні препарати протягом як мінімум 3 років, імовірність розвитку деменції майже на 50% вища, ніж у людей, які не приймали цей тип ліків.

При цьому дослідники враховували індекс маси тіла, куріння, вживання алкоголю, серцево-судинні проблеми і використання інших ліків, наприклад, гіпотензивних препаратів та інші відомі фактори ризику для розвитку слабоумства.

«Це дослідження є ще одним доказом того, що лікарі повинні дотримуватися обережності, призначаючи певні препарати, що мають антихолінергічні властивості», — пояснює співавтор дослідження професор Том Денінгом.

Однак він зазначає, що відмова від вищевказаних препаратів людьми, які вже їх приймають, може призвести до більш небезпечних наслідків.

«Якщо у пацієнтів є проблеми, вони повинні обговорити їх зі своїм лікарем, розглянути плюси і мінуси лікування, яке вони отримують», — підсумовує дослідник. 

Нагадаємо, вчені виявили зв’язок між хворобами зубів і ясен та підвищеним ризиком виникнення раку печінки і жовчного міхура. У людей із захворюваннями зубів та ясен ризик у середньому на 30% вищий, ніж у здорових. Серед інших чинників дослідники назвали куріння, зайву вагу або ожиріння, а також брак овочів і фруктів.

Поділитись: