УКРАЇНА

«Антонов» планує розвиток аеропорту в Гостомелі для заходу лоукостерів

19 липня, 2017 19:02
УКРАЇНА/«Антонов» планує розвиток аеропорту в Гостомелі для заходу лоукостерів
Зберегти
Вигляд
Державне авіапідприємство «Антонов» зацікавлене у використанні аеродрому в Гостомелі для обслуговування лоукост авіакомпаній.

Державне авіапідприємство «Антонов» зацікавлене у використанні аеродрому в Гостомелі для обслуговування лоукост авіакомпаній.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби підприємства.

Зауважується, що на виконання розпорядження прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, надане під час наради, сформували робочу групу з підготовки бізнес-плану щодо використання аеродрому «Київ — Антонов» у Гостомелі для обслуговування лоукостерів.

«Цей аеродром сертифікований за 1 категорією ICAO (Міжнародна організація цивільної авіації – ред.), може приймати та відправляти повітряні судна цілодобово протягом усього року. На теперішній час летовище використовується, як порт для вантажних літаків та проведення льотних випробувань. Розвиток інфраструктури в напрямку забезпечення обслуговування пасажирів стане корисним не лише для аеропорту, а й для регіону в цілому», — ідеться в повідомленні.

Раніше Гройсман запропонував перетворити аеропорт у Гостомелі на базу для лоукостерів, у тому числі і для Ryanair. Міністр інфраструктури Володимир Омелян висловив сподівання, що Ryanair почне літати зі Львова і Києва у вересні.

Нагадаємо, що міжнародний аеропорт «Львів» на переговорах з Ryanair відхилив кілька вимог, щоб укласти договір.

Попри підписання контракту зі Львовом, Ryanair поки що не працюватиме в Україні, оскільки перемовини з «Борисполем» провалили.

10 липня повідомлялося, що ірландський лоукостер Ryanair скасував вихід на український ринок авіаперевезень. Того ж дня на сайті Ryanair зникли всі квитки, як на рейси з України, так і до неї.

У свою чергу, прем'єр Гройсман доручив поновити переговори щодо виходу Ryanair на український ринок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жорстка посадка: як Ryanair не пустили в Україну.

Як працюють та на чому економлять лоукостери.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини