Міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що переговори з лоукостером Ryanair продовжуватимуться кілька тижнів.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що переговори з лоукостером Ryanair триватимуть «максимум кілька тижнів».

Про це він сказав в ефірі телеканалу «Інтер».

«Від того, наскільки швидко вони будуть готові (почати переговори — ред.), сподіваюся, це відбудеться в цього року. І я б дуже хотів, щоб у вересні, як і анонсувалося, почалися польоти зі Львова і Києва»,  — сказав він.

Міністр заявив, що єдиною позицією президента, прем'єр-міністра і Мінінфраструктури є те, що переговори з Ryanair повинні бути відновлені і успішно завершені.

Нагадаємо, що міжнародний аеропорт «Львів» на переговорах з Ryanair відхилив кілька вимог, щоб укласти договір.

Попри підписання контракту зі Львовом, Ryanair поки що не працюватиме в Україні, оскільки перемовини з «Борисполем» були провалені.

10 липня повідомлялося, що ірландський лоукостер Ryanair скасував вихід на український ринок авіаперевезень. Того ж дня на сайті Ryanair зникли всі квитки, як на рейси з України, так і до неї.

У свою чергу, прем'єр Гройсман доручив поновити переговори щодо виходу Ryanair на український ринок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жорстка посадка: як Ryanair не пустили в Україну.

Керівництво аеропорту «Бориспіль» заявило, що ірландський лоукостер має сплатити аеропорту 360 млн гривень за співпрацю, водночас поскаржившись, що Ryanair висуває аеропорту вимоги, які суперечать законодавству.

Водночас міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що, наприклад, зниження тарифу пасажирських зборів, на чому наполягала компанія Ryanair, не є збитковим для «Борисполя».

Також він зазначив, що главу «Борисполя» не звільнять за умови виходу Ryanair на український ринок.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: