УКРАЇНА

Аеропорт «Львів» відхилив кілька вимог і домовився про співпрацю з Ryanair

14 липня, 2017 17:22
УКРАЇНА/Аеропорт «Львів» відхилив кілька вимог і домовився про співпрацю з Ryanair
Зберегти
Вигляд
Міжнародний аеропорт «Львів» у ході переговорів з авіакомпанією Ryanair відхилив кілька вимог, щоб укласти договір. Попри підписання контракту зі Львовом, Ryanair поки що не працюватиме в Україні, оскільки перемовини з «Борисполем» були провалені.

Міжнародний аеропорт «Львів» раніше в ході переговорів з ірландським лоукостером Ryanair відхилив кілька її вимог, але уклав контракт.

Про це повідомила генеральна директорка аеропорту Тетяна Романовська, передає кореспондентка Громадського.

«Ми зняли кілька вимог. У перший рік вони пропонують тільки базовий договір, усі інші вимоги, про які говорив «Бориспіль» розглядаються вже на наступні роки», — сказала вона.

Зокрема, ідеться про вимоги частини прибутку та землі під готель.

Водночас, через те, що Ryanair не домовився з аеропортом «Бориспіль», лоукостер не працюватиме в Україні і зокрема у Львові. 

10 липня повідомлялося, що ірландський лоукостер Ryanair скасував вихід на український ринок авіаперевезень. Того ж дня на сайті Ryanair зникли всі квитки, як на рейси з України, так і до неї.

У свою чергу, прем'єр Гройсман доручив поновити переговори щодо виходу Ryanair на український ринок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жорстка посадка: як Ryanair не пустили в Україну.

Керівництво аеропорту «Бориспіль» заявило, що ірландський лоукостер має сплатити аеропорту 360 млн гривень за співпрацю, водночас поскаржившись, що Ryanair висуває аеропорту вимоги, які суперечать законодавству.

Водночас, міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що, наприклад, зниження тарифу пасажирських зборів, на чому наполягала компанія Ryanair, не є збитковим для «Борисполя».

Також він зазначив, що главу «Борисполя» не звільнять за умови виходу Ryanair на український ринок.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# Ryanair
# Львів
Пов`язані новини