Арешт підозрюваного у вбивстві Ірини Ноздровської, право КНДР брати участь у Зимовій Олімпіаді та перше одруження геїв у Австралії.

Арешт підозрюваного у вбивстві Ірини Ноздровської, право КНДР брати участь у Зимовій Олімпіаді та перше одруження геїв у Австралії.

Громадське публікує добірку головних новин 9 січня: 

У Вишгороді суд обрав запобіжний захід підозрюваному у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської. Суд ухвалив взяти Юрія Россошанського під арешт терміном на 2 місяці без права внесення застави. Обвинувачений погодився з обґрунтуванням підозри, але провину не визнав. 

У Київській міській дитячій клінічній інфекційній лікарні перебувають 14 хворих на кір дітей, заявили у КМДА. 12 з них потрапили до лікарні з початку цього року.

В Австралії відсьогодні можуть одружуватися одностатеві пари. 9 січня у країні набув чинності закон про легалізацію гей-шлюбів, який ухвалили ще у грудні 2017-го. Цього дня в країні одружилися десятки пар.

Рон ван Хоуллінген та Ентоні Макманус зустрічалися 30 років і одрружилися Фото: ЕРА

Постпред України в ООН Володимир Єльченко заявив, що найближчим часом прогресу в питанні введення миротворців ООН на Донбас не буде. За словами Єльченка, Радбез справді був готовий починати роботу над мандатом операції, але Росія відкинула практично всі важливі положення.

Північна Корея поїде на зимову Олімпіаду-2018. Про це під час офіційних переговорів домовились представники КНДР та Південної Кореї. Зимові Олімпійські Ігри відбуватимуться у Сеулі у лютому.

Соліста Львівського театру опери та балету Миколу Санжаревського внесли у базу сайту «Миротворець». На сайті митець значиться як «пособник терористів». Його звинувачують «зборі коштів для бойовиків ДНР».

Микола Санжаревський Фото: facebook-сторінка Санжаревського

Суд заборонив українському олігарху Рінату Ахметову витрачати більше 20 тисяч євро на місяць на проживання і не більше 20 тисяч євро на суди. Таке рішення ухвалив суд міста Нікосія на Кіпрі у справі про заморожування активів Ахметова.

У Херсоні в віці 46 років помер український художник-перформансист, відеограф Станіслав Волязловський. Власний напрямок він називав «шансон-арт», йому була притаманна нон-конформістська тематика.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile