Близько 200 українських моряків у Греції звинуватили у перевезенні нелегальних мігрантів, Рада ухвалила проект постанови про звернення до Польщі через «антибандерівський» закон, а суд залишив закон про окуповані території Донбасу подадуть на підпис після узгодження комітетом

Близько 200 українських моряків у Греції звинуватили у перевезенні нелегальних мігрантів, Рада ухвалила проект постанови про звернення до Польщі через «антибандерівський» закон, а суд залишив закон про окуповані території Донбасу подадуть на підпис після узгодження комітетом

Громадське публікує добірку найголовніших новин вівторка 6 лютого

Близько 200 українських моряків перебувають у тюрмах Греції за звинуваченням у перевезенні нелегальних мігрантів і незаконному перетині кордону.

Верховна Рада України ухвалила закон про створення і ведення кредитного реєстру Національного банку України і удосконалення процесів управління кредитними реєстрами банків (№7114-д).

Верховна Рада підтримала проект постанови №7553 про звернення до Польщі у зв'язку з ухваленим у країні «антибандерівським»  законом.

Суд залишив під вартою Дмитра Россошанського, який обвинувачується у вчиненні ДТП, внаслідок якого загинула сестра вбитої юристки Ірини Ноздровської.

Закон про окуповані території Донбасу подадуть на підпис після узгодження комітетом.

Найбагатші люди світу, зокрема, інвестор Уоррен Баффет, винахідник Facebook Марк Цукерберг та глава Amazon Джефф Безос утратили мільярди доларів через падіння індексу на світових фондових біржах.

Спецпредставник США з питань України Курт Волкер обговорив з головою партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко питання миротворчої місії ООН на Донбасі.

Влада Ізраїлю розповсюдила повідомлення про депортацію для 20 тисяч африканських мігрантів. Їм дають два місяці, аби виїхати з країни, інакше їх можуть ув’язнити.

Варшава скасувала візит міністра освіти Ізраїлю Нафталі Беннета через його висловлювання про Голокост.

На Мальдівах поліція затримала двох суддів Верховного суду країни, зокрема, його голову Абдуллу Саїда.

Україна підписала угоду про взаємне скасування віз з острівною державою Антигуа і Барбуда.

Команда журналістів Громадського телебачення, яка робить передачу про малий та середній бізнес, отримала спеціальну відзнаку журі Національної премії Media etc. 2.0.

Поділитись: