ENRU

Аваков закликав Саакашвілі прийти до Міграційної служби

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що у екс-голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі, який перебуває на території України, є два варіанти подальший дій.

Про це Аваков написав у Facebook.

«Саакашвілі і всім тим, хто незаконно перейшли кордон, потрібно негайно вибрати з двох варіантів: прибути в пункт пропуску «Шегині» і пройти процедуру оформлення та / або прибути в підрозділ Міграційної служби», — написав він.

Також він зазначив, що всім учасникам «прориву», у тому числі народним депутатам, належить з’явитися в поліцію для надання свідчень.

«Незалежно від поведінки вищеназваних персонажів — Прикордонна служба, Поліція і Міграційна служба проводить необхідні законні процесуальні дії», — додав Аваков.

За словами міністра, наразі поліція встановлює осіб, які вчора взяли участь у прориві та перенесенні Саакашвілі через кордон.

«Кожен персонаж, з тих, хто брав участь у прориві кордону і нападі на прикордонників і поліцейських буде «офізичений», встановлений і піддасться покаранню з боку Закону», — написав Аваков.

Раніше поліція Львівщини внесла в ЄРДР відомості за ознаками злочину передбаченого статтею 332, за якою учасникам прориву Саакашвілі загрожує до 5 років ув’язнення.

10 вересня Саакашвілі перетнув український кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців.

Детальніше про повернення політика читайте тут: Як Саакашвілі повертався в Україну.

Нагадаємо, 26 липня президент Петро Порошенко своїм указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. Формальним приводом для цього стало те, що Саакашвілі нібито приховав інформацію про кримінальне переслідування в Грузії.

Мін’юст Грузії сподівається на видачу Саакашвілі після повернення до України, Мін’юст України підтвердив отримання запиту від Грузії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

Зазначимо, що між Арсеном Аваковим і Міхеілом Саакашвілі раніше стався особистий конфлікт.  Так, 14 грудня 2015 року на засіданні Нацради реформ, голова МВС перейшов на крик зі словами: «Забирайся з моєї країни» і хлюпнув водою в обличчя Саакашвілі. Яценюк обізвав грузинського екс-президента «гастролером» і теж попросив «забиратися з України».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram