Тіла трьох українців, які загинули в аварії вантажного судна «Волга-Балт» біля Туреччини, повернули до України. Тіло четвертого загиблого українського моряка досі не знайшли.

Про це Громадському повідомили джерела у дипломатичних колах.

Тіла моряків доставили до України та розвезли до Одеси, Черкас та Харкова, де живуть члени родини моряків.

Чи отримали врятовані семеро моряків компенсацію від страхової компанії — не відомо.

«Вони їздили до Стамбула, наодинці проводили переговори зі страховою компанією, але чи отримали компенсацію — не знаю», — повідомило джерело Громадського, обізнане із ситуацією.

Нагадаємо, вранці 7 січня в Чорному морі біля берегів Туреччини затонуло вантажне судно «Волга-Балт», яке йшло під панамським прапором. Судно не витримало удару хвилі, розламалося та почало тонути.

На його борту перебувало 13 людей. 11 з них були громадянами України — четверо загинули. Семеро врятованих моряків 12 січня повернулися в Україну.

МінТОТ повідомив, що судно на борту везло вугілля з Росії до Туреччини. Моряки із затонулого біля Туреччини судна заявили, що не знають походження перевезеного вугілля.

Україна підозрює, що судно незаконно перевозило вугілля з окупованих територій. Однак довести це на документах майже не може, заявив радник міністра з питань тимчасово окупованих територій Олександр Левченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чотири загиблих українці та сумнівний вантаж: що відомо про затонулий біля берегів Туреччини корабель

Поділитись: