Полковник Андрій Бережний вручив державні нагороди родинам загиблих членів екіпажу Ан-26, Чугуїв, 21 жовтня 2020 року
Фото:

«АрміяInform»

У Чугуєві на Харківщині вручили державні нагороди родинам членів екіпажу військового літака, який розбився 25 вересня.

Про це повідомляє інформаційне агентство Міноборони «АрміяInform».

«За самовіддане служіння українському народові та зразкове виконання службового обов’язку посмертно нагородили медаллю "За зразкову службу Україні" сімох членів екіпажу», — йдеться у повідомленні.

Нагородження відбулося в приміщенні Чугуївського об’єднаного райвійськкомату. Після цього присутні вшанували пам’ять загиблих в авіакатастрофі військових.

Нещодавно в Міноборони відзвітували про виплату компенсацій родинам загиблих курсантів.

Що відомо про катастрофу?

Авіакатастрофа Ан-26 на Харківщині сталася надвечір 25 вересня. З 27 людей на борту (20 курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил і семеро офіцерів, ще одного курсанта не допустили до польоту) одразу після аварії вижили двоє.

Один із них (курсант зі Львова) помер у Харківській лікарні невідкладної медичної допомоги, інший (із Харківської області) лікувався у Харківському військовому шпиталі, він отримав незначні травми.

Володимир Зеленський доручив призупинити польоти на всіх Ан-26 в Україні до з'ясування обставин трагедії.

Офіс генпрокурора порушив справу за статтею 416 Кримінального кодексу. Слідство у цій справі проводитиме Державне бюро розслідувань. Воно наразі перевіряє чотири версії того, що сталося. Спеціальна комісія вже виявила грубі порушення в організації та виконанні польотів.

Поділитись: