Влада Австрії не пропустила на свою територію пасажирський потяг з Італії, в якому у двох людей виявили симптоми лихоманки, що може свідчити про їхнє зараження коронавірусом.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на Міністерство внутрішніх справ Австрії.

«Сьогодні (23 лютого — ред.) увечері потяг, який прямував з Венеції у Мюнхен, був зупинений на кордоні з Австрією», — заявили у відомстві.

Зазначається, що державний залізничний оператор Італії повідомив австрійську сторону, що у потягу є дві людини із симптомами лихоманки. Поки незрозуміло, коли потяг зможе рушити далі.

«Подальша процедура наразі обговорюється разом з італійською владою», — сказали в австрійському МВС.

Нагадаємо, спалах захворювання стався на півночі Італії. За останніми даними, вже зафіксовано понад 150 випадків зараження коронавірусом, троє людей померли. Через це у цих регіонах ввели обмеження на пересування.

Обмеження стосуватимуться Ломбардії та Венето, які вважаються центром спалаху. Близько 50 тисячам мешканців цих регіонів заборонили виїжджати з населених пунктів. Також заборонили в'їжджати у міста Ломбардії та Венето.

За останніми даними, кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі зросла до 78 767. З початку спалаху коронавірусу від хвороб, спричинених інфекцією, померла 2461 людина. Водночас 23 196 пацієнтів вилікувались.

Поділитись: