Колишній віце-президент США Джо Байден, який оголосив про участь у виборах президента 2020 року, назвав скасований візит адвоката Дональда Трампа до України «недоречним».

Про це повідомив американський телеканал FoxNews.

«Я не можу пригадати жодного адвоката, який представляє президента, радився з президентом, який ухвалював рішення поїхати за кордон, де уряд ... покладається на щедрість США, щоб спробувати змусити їх зробити те, що, як всі знають, ніколи не відбувалося», — сказав Байден.

Зазначимо, що Байден лідирує серед кандидатів, які претендують на номінацію від Демократичної партії на виборах президента 2020 року. А за опитуванням The Hill, випереджає чинного президента США Дональда Трампа на 6%.

Нагадаємо:

  • 11 травня стало відомо, що адвокат Дональда Трампа, Рудольф Джуліані, який мав приїхати в Україну для зустрічі з Зеленським, скасував свій візит.
  • Причиною скасування візиту стали «виснажливі атаки», яким піддали Джуліані після анонсування свого візиту. Крім того, адвокат Трампа припустив, що в Україні він опиниться у середовищі людей, які є «ворогами президента», у деяких випадках і «ворогами США».
  • Зокрема серед причин скасування свого візиту Джуліані назвав народного депутата Сергія Лещенка.
  • Так, адвокат Трампа звинуватив Лещенка у публікації «чорної бухгалтерії» Партії регіонів, в якій ідеться про виплати грошей екс-главі передвиборчого штабу Трампа Полу Манафорту. Джуліані назвав фейком цю історію. Проте насправді першою про цю «амбарну книгу Партії регіонів» написала газета The New York Times.
  • Про візит Джуліані повідомляла газета The New York Times. За даними видання, адвокат Трампа хотів переконати Зеленського продовжити розслідування в інтересах Білого дому — а в такий спосіб допомогти Трампу в його президентській кампанії 2020 року.
Поділитись: