Офіс президента має намір звернутися до правоохоронних органів для перевірки фактів зловживань, оприлюднених у ЗМІ, які стосувалися будівництва та реконструкції мостів в Києві.

Про це заявив глава Офісу Андрій Богдан.

«Всі ці факти оприлюднені в інтернеті, ми сьогодні подаємо до правоохоронних органів звернення про перевірку відповідних фактів, які оприлюднені журналістами», — сказав Богдан на прес-конференції.

Він зазначив, що можливі зловживання стосуються будівництва Подільсько-Воскресенського моста, реконструкції Шулявського моста і так званого «скляного» пішохідного моста в центрі Києва.

За словами Богдана, будівництво Подільсько-Воскресенського моста вартістю 6 млрд грн виграла «фірма-прокладка», яка перераховує гроші основному підряднику — «реферати на Рибальському».

«Тендер на Шулявський міст ... виграла фірма, що належить одному скандальному забудовнику Максиму Мікітасов», — зазначив керівник Офісу президента.

Він також повідомив, що «під час будівництва» скляного моста «його бюджет був розкрадений паном Столяром». За словами Богдана, фірма, яка його будувала — «пустушка» зі статутним капіталом 7 тисяч грн.

Нагадаємо, 24 липня Офіс президента попросив у Кабінету міністрів внести подання на звільнення голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка. Сам Кличко заявив, що розділення посад міськголови та глави КМДА суперечить Конституції.

Раніше глава Офісу президента Андрій Богдан пригрозив Віталію Кличку розмежуванням посад міського голови Києва і голови КМДА. Після цього Кличко зустрівся з президентом Володимиром Зеленським, який підтвердив йому чутки про розділення повноважень мера столиці й очільника Київської міської державної адміністрації.

Поділитись: