Юридична компанія The Law Debenture Trust, яка представляє інтереси Росії у судовій суперечці проти України за стягнення боргу у 3 мільярдів за єврооблігаціями, подала апеляцію на рішення Верховного суду Англії.

Зокрема, Росія намагається оскаржити рішення суду, яким взяли до уваги політичну складову випуску єврооблігацій Україною в останні місяці правління екс-президента України Віктора Януковича.

Апеляцію подали до Верховного суду Великої Британії за дорученням російського Міністерства фінансів.

Зазначається, що розгляд апеляції очікується не раніше червня 2019 року.

14 вересня Апеляційний суд Англії підтримав позицію України у справі проти Росії щодо повернення так званого «боргу Януковича» у розмірі 3 мільярди доларів. Зокрема, суд взяв до уваги політику складову російської позики.

Зазначимо, що суд першої інстанції ухвалив рішення, що політична складова надання Україні коштів не може впливати на рішення України не виплачувати борг Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Борг Януковича»: як Росія змусила Україну позичити в неї гроші

Нагадаємо, що 20 грудня 2013 року Росія викупила облігації уряду України на суму $3 млрд, борг який і став згодом відомим як «борг Януковича».

26 січня Апеляційний суд Англії за підсумками п'ятиденного розгляду апеляції України щодо рішення Високого суду Лондона за позовом Росії про стягнення боргу за єврооблігаціями на $3 млрд відклав винесення остаточного рішення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Борг Януковича»: Чи уникне Україна сплати 3 мільярдів доларів.

Також повідомлялось, що перемови про отримання 3 мільярдів доларів від Росії у 2013 році вів син Януковича.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile