Радниця міського голови Херсона Катерина Гандзюк, на яку улітку напали з кислотою, розповіла про свій стан. Гандзюк пояснює, що покращення її стану «пов'язане з постійним болем».

Радниця міського голови Херсона Катерина Гандзюк, на яку улітку напали з кислотою, розповіла про свій стан. Гандзюк пояснює, що покращення її стану «пов'язане з постійним болем».

Про це Катерина Гандзюк повідомила в інтерв'ю Громадському.

На питання, чи відчуває вона покращення за час лікування, Гандзюк відповіла: 

«Мабуть, я повинна відчувати покращення, але воно все одно пов’язано з постійним болем. Це ще надовго. Це опікова хвороба — її особливість у тому, що вона триває дуже довго. Треба мати багато терпіння».

Гандзюк висловила переконання, що напад на неї скоїли з метою  «вимкнути її на декілька місяців».

«Задача полягала у тому, щоб вимкнути мене на декілька місяців. Чого я вважаю це замахом на вбивство? Тому що кислоту вилили мені на голову. Якби хотіли просто попередити або понівечити, лили б на руки, ноги, на обличчя — куди завгодно. Але літр кислоти, який вилили на голову...», — додала Гандзюк

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Літр кислоти на голову — це замах на вбивство» — радниця міського голови Херсона Катерина Гандзюк

Нагадаємо, що четверо з п’яти підозрюваних у нападі Гандзюк зізналися у скоєнні злочину.

13 вересня підорюваний в нападі на Гандзюк Володимир Васянович назвав іншого підозрюваного у справі Сергія Торбіна організатором замаху.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що ймовірний організатор нападу на Гандзюк заявив про готовність давати свідчення.

Ймовірно, йдеться про підозрюваного Сергія Торбіна, якого 13 вересня інший підозрюваний Володимир Васянович назвав організатором замаху.

Адвокатка Катерини Гандзюк Євгенія Закревська заявила, що вказання підозрюваним Володимиром Васяновичем на іншого підозрюваного Сергія Торбіна як організатора замаху не означає, що треба зупинятися в пошуку замовника нападу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напад на радницю міського голови Херсона: що відомо

Нагадаємо, 31 липня у Херсоні біля під'їзду невідомий чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила до реанімаційного  відділення. 1 серпня Гандзюк перевели до лікарні в Києві.

Поліція кваліфікувала напад на активістку як замах на вбивство. Жінка отримала близько 30% опіків шкіри. Адвокат повідомив, що Гандзюк облили концентрованою сірчаною кислотою.

ЧИТАЙТЕ ВСІ НОВИНИ ПРО КАТЕРИНУ ГАНДЗЮК:  Хто замовив Катю Гандзюк?

Поділитись: