Член Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України Євген Глібовицький запропонував решті членів скасувати своє попереднє рішення про звільнення Зураба Аласанії і проголосувати з цього питання ще раз, відкрито.

Про це Глібовицький заявив у коментарі Громадському.

За його словами, таку пропозицію колегам він зробив у п’ятницю, 1 лютого.

«Частина членів вже відреагувала, там є як підтримка, так і критика. Більшість членів (Наглядової ради НСТУ — ред.) ще не відреагували. Я так розумію, що скоріше за все основна реакція уже буде в понеділок-вівторок. Тому я для себе визначив, що це критичні дати, щоб зрозуміти, яким чином ми рухаємося», — сказав Глібовицький.

Він не став називати прізвища тих, хто уже погодився або відмовився від такої пропозиції. Втім наголосив, що подасть до суду, якщо Наглядова рада зрештою не погодиться скасувати своє попереднє рішення і проголосувати його відкрито.

Глібовицький наголосив, що процедурні порушення під час голосування були занадто серйозними, щоб їх ігнорувати.

Нагадаємо, ввечері 31 січня голову Суспільного мовлення Зураба Аласанію достроково усунули з посади за рішенням Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. Зураб Аласанія відмовився коментувати Громадському ситуацію.

Сам Аласанія заявив, що усунення його з посади відбулось за невідомих йому причин і з порушенням всіх процедур.

Тимчасовим главою Суспільного призначили Миколу Чернотицького, члена правління НСТУ. Чернотицький відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури. Проте Чернотицький заявив, що дізнався про це у ЗМІ. У коментарі Громадському він повідомив, що не вважає себе тимчасовим очільником Суспільного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Реформа на паузі? Що робив та за що звільнили Зураба Аласанію

Поділитись: