Світ

Coca-Cola підвищить ціну на свою продукцію у США через мита Трампа

27 липня, 2018 13:45
Світ/Coca-Cola підвищить ціну на свою продукцію у США через мита Трампа
Зберегти
Вигляд
Компанія Coca-Cola підвищує ціни на напої через здорожчання алюмінію, з якого виготовляють тару. Алюміній у США зріс у ціні після запровадження адміністрацією президента США Дональда Трампа мит на його імпорт з ЄС, Канади та інших країн світу.

Компанія Coca-Cola підвищує ціни на напої через здорожчання алюмінію, з якого виготовляють тару. Алюміній у США зріс у ціні після запровадження адміністрацією президента США Дональда Трампа мит на його імпорт з ЄС, Канади та інших країн світу.

Про це повідомив керівник компанії Coca-Cola Джеймс Квінсі у інтерв’ю CNBC.

Він також зазначив, що однією з причин підвищення цін стане зростання рівня оплати праці в США.

26 липня Дональд Трамп оголосив, що відкладе рішення про запровадження мит на імпорт європейських автомобілів та розпочне торговельні переговори з Євросоюзом.

22 червня Дональд Трамп написав у Twitter, що обмірковує можливість запровадження мит на європейські автомобілі у розмірі 25%. В ЄС повідомили, що готові зробити аналогічний крок у відповідь. Зокрема, там підготувалися до запровадження мит на американські товари, загальна вартість яких складе 20 мільярдів доларів.

Нагадаємо, що 20 червня Єврокомісія остаточно затвердила мита на американський імпорт у відповідь на американські мита на сталь та алюміній. Зокрема, нові тарифні обмеження стосуватимуться американських товарів на загальну суму 2,8 мільярдів доларів.

14 червня країни Європейського союзу одностайно підтримали запровадження мит для товарів США як відповідь на запроваджені Америкою мита на сталь та алюміній. Після чого було потрібно рішення Єврокомісії.

Дональд Трамп ввів мита на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%). Підписані президентом розпорядження набули чинності 23 березня. З переліку країн тимчасово були виключені Мексика, Канада та ЄС.

31 травня Трамп скасував тимчасові виключення для сталі та алюмінію з ЄС, Канади та Мексики. У ЄС повідомили, що запровадять контрзаходи.

Євросоюз та Канада готувалися вирішувати питання запровадження американських мит на сталь та алюміній через механізми Світової організації торгівлі. Зокрема, країни вже направили туди свої скарги.

На початку червня стало відомо, що Євросоюз анонсував плани запровадити додаткові мита на 2,8 мільярди доларів американських товарів у відповідь на рішення Вашингтону запровадити тарифи на європейську сталь та алюміній.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Найпоказовіший момент»: як Трамп не порозумівся з лідерами G7 через митну політику

Пов`язані новини