Акція на підтримку підозрюваних у справі Павла Шеремета, Київ, 25 травня 2020 року
Фото:

Вікторія Рощина/hromadske

Біля Офісу президента влаштували акцію протесту з вимогою звільнити і зняти всі обвинувачення з підозрюваних у справі Павла Шеремета — Андрія Антоненка, Яни Дугарь та Юлії Кузьменко.

Про це повідомляє кореспондентка hromadske.

Понад 100 людей прийшли до будівлі ОП, деякі були з плакатами на підтримку фігурантів справи та з вимогою звільнити міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Вони скандували «Де справедливість?!». У мітингу зокрема взяли участь батьки Кузьменко та її чоловік.

Учасники акції очікують, що президент Володимир Зеленський почує їх і буде діяти «у відповідності до закону та Конституції».

Відновлення справедливості у справі Шеремета активісти вважають саме політичною відповідальністю Зеленського, бо він був присутнім на брифінгу МВС, коли вперше оголосили про підозрюваних.

У той час, коли йшла акція, суд продовжив тримання під вартою Андрію Антоненку, якого слідство вже називає не організатором злочину, а лише виконавцем.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що підозрюваним у справі вбивства Павла Шеремета — Юлії Кузьменко, Яні Дугарь та Андрію Антоненку — змінили підозри, з яких зникли згадки про «ультранаціоналістичні ідеї» і «велич арійської раси», а організаторами слідство тепер називає невстановлених осіб.

Через декілька днів після цього поліція завершила досудове розслідування у справі Шеремета, невдовзі її мають передати до суду.

Поділитись: