Світ / США

Делегація США не поїде на форум у Давос через «шатдаун»

Сара Сандерс
Світ/США/Делегація США не поїде на форум у Давос через «шатдаун»
Зберегти
Вигляд
Президент США Дональд Трамп скасував участь делегації у Всесвітньому економічному форумі в Давосі через тимчасове призупинення роботи уряду. Про це повідомила прес-секретарка Білого дому Сара Сандерс.

«Через те, що 800 тисяч чудових американських працівників не отримують зарплати, а також для того, аби забепечити роботу своєї команди на належному рівні, президент США скасував поїзду своєї делегації на Всесвітній економічний форму в Давосі у Швейцарії», — ідеться у заяві представниці Білого дому.

Теперішнє часткове припинення роботи уряду Сполучених Штатів Америки вже стало найдовшим в історії країни.

Раніше, 10 січня, президент США Дональд Трамп скасував свій візит на форум в Давосі у у зв'язку з так званим «шатдауном», який розпочався у США через відмову демократів схвалити бюджет.

Від участі в економічному форумі також відмовилася прем'єр-міністерка Великої Британії Тереза Мей — вона ухвалила таке рішення, щоб сфокусуватись на питаннях щодо виходу Великої Британії з Євросоюзу.

Також президент Франції Еммануель Макрон повідомив, що не братиме участі у Всесвітньому економічному форумі у Давосі у Швейцарії.

Пов`язані новини