Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей відмовилась від участі у Всесвітньому економічному форумі, який пройде у Давосі, Швейцарія, наприкінці січня.

Прес-служба Мей повідомила, що таке рішення вона прийняла, щоб сфокусуватись на питаннях щодо виходу Великої Британії з Євросоюзу. Вона буде намагатись досягти компромісу з парламентом.

Раніше президент США Дональд Трамп скасував свій візит на форум в Давосі у у зв'язку з так званим «шатдауном», який розпочався у США через відмову демократів схвалити бюджет.

Згодом президент Франції Еммануель Макрон повідомив, що не братиме участі у Всесвітньому економічному форумі у Давосі у Швейцарії.

Нагадаємо, парламент Британії проголосував проти плану Мей щодо Brexit.

Раніше міністр з питань Brexit заявляв, що уряд Британії не має наміру відтерміновувати вихід з ЄС.

Нагадаємо, голосування щодо умов Brexit у британському парламенті повинне було відбутися 11 грудня, однак Мей сказала, що голосування відкладається. Вона вирішила відкласти остаточне голосування, адже серед депутатів не було достатньої підтримки положень угоди про вихід з ЄС.

Головним каменем спотикання тоді стало питання про те, як виглядатиме єдиний сухопутний кордон Великої Британії з ЄС, між Північною Ірландією та республікою Ірландія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дві Ірландії: як питання кордону загрожує зірвати Brexit

Поділитись: