Народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Олег Барна впевнений, що законопроект про відповідальність за «публічний прояв сексуальної орієнтації», ініціатором якого він є, не порушує прав людини та Конституцію.

Народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Олег Барна впевнений, що законопроект про відповідальність за «публічний прояв сексуальної орієнтації», ініціатором якого він є, не порушує прав людини та Конституцію.

Про це депутат повідомив у коментарі Громадському.

Барна заявив, що його непокоять «деякі прояви розпущеності традиційного та нетрадиційного характеру». Він наголосив, що інтимні відносини людей не повинні бути публічними.

«Я ж традиційна людина не виходжу на вулицю і не кричу, що я традиційно сплю», — сказав він.

Депутат вважає, що для інтимних відносин люди мають відвідувати спеціальні клуби та подібні заклади, аби їх не бачили насамперед діти.

Барна підкреслив, що його законопроект не порушує прав людини і Конституцію України. За його словами, людина має право робити будь-що, доки вона не порушує прав інших людей, а «публічний прояв сексуальної орієнтації», на думку депутата, порушує права оточуючих.

На питання, хто має контролювати виконання запропонованих їм правил, Барна відповів, що в першу чергу це «саме суспільство та відповідні правоохоронні органи», додавши, що в деяких країнах є «поліція моралі».

Депутат також зазначив, що новий закон повинен мати чіткий регламент, процедури і норми. Участь у їх розробці, на думку Барни, мають брати правоохоронці та комісії у справах сім’ї та молоді при органах виконавчої влади.

Як повідомлялося, Олег Барна вніс у Верховну Раду законопроект, що передбачає штраф за «публічний прояв сексуальної орієнтації».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Нові підручники можуть змінити сексуальну орієнтацію дитини», — деканка педуніверситету Ганна Турчинова

Як повідомлялося, 17 червня у Марші рівності в Києві взяли участь 5 тисяч людей.

Правоохоронці повідомляли, що участь у «КиївПрайді-2018» взяли 3,5 тисячі учасників.

У Києві 17 червня відбувся Марш рівності «КиївПрайд — 2018». Хода рушила о 10 ранку від Національної опери України та пройшла центром міста. Цього року Марш анонсували під гаслом  «Найвільніша подія літа».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Усі рівні, усі різні»: як пройшов «КиївПрайд-2018»(ФОТОРЕПОРТАЖ)

Зранку, перед проведенням Маршу група людей намагалася перекрити шляхи проведення заходу. Сталися сутички між поліцією та учасниками акції, які ночували в центрі міста, «щоб висловити свій протест». 

Повідомлялося, що затримали загалом 57 людей, 5 правоохоронців постраждали.

Ввечері 17 червня столична поліція відпустила усіх затриманих під час Маршу рівності.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile