Президент Володимир Зеленський прокоментував опубліковані наприкінці березня «плівки Єрмака», на яких брат голови Офісу президента Андрія Єрмака нібито торгує державними посадами.

Своє бачення ситуації глава держави дав на прес-конференції, відповідаючи на запитання hromadske.

За його словами, ця історія готувалася «певними особами завчасно».

«Для мене це порожня справа. Я знаю, хто проводив ці записи. Я знаю, для чого. Я знаю, хто хотів шантажувати ними мене особисто, щоб я зняв Єрмака. Не хотів би зараз говорити, бо йде слідство. Жодної людини, що була на записах, немає на посаді», — сказав Зеленський.

Він додав, що важливо прослідкувати усі моменти щодо того, хто публікував, коли та на яких платформах.

Як би не завершилось слідство, сам Зеленський вже має відповідь для себе.

«Частково там є відповідь про те, чому я деяких людей звільняю. По-друге, це брат Єрмака, а також ніхто гроші не взяв і не брав і немає нічого на відео», — сказав президент.

Нагадаємо, наприкінці березня Лерос опублікував відеозаписи, на яких брат голови Офісу президента Андрія Єрмака проводить переговори про працевлаштування на певні посади в органах влади.

Сам глава ОП Єрмак заявив, що депутат Лерос є «інструментом, який використовують люди, що борються не тільки зі мною, вони борються з українською владою і командою президента». Водночас сам зміст оприлюднених відео Єрмак не прокоментував, попри запитання журналістів.

А брат глави ОП Денис Єрмак визнав, що на оприлюднених відео саме він.

За цим фактом порушили низку кримінальних справ, але лише одна — у НАБУ — стосувались саме суті цих записів, всі інші відкрили для того, аби встановити походження записів. Одна і цю єдину забрали з НАБУ спочатку до поліції, а потім — до СБУ.

Поділитись: