Життя

Держава отримала вже 1,5 млрд грн від розмитнення «євроблях» — Мінфін

Мінфін
Життя/Держава отримала вже 1,5 млрд грн від розмитнення «євроблях» — Мінфін
Зберегти
Вигляд
Станом на 10 січня надходження від розмитнення автомобілів на єврономерах перевищили 1,56 мільярда гривень. Загалом було розмитнено 24,6 тисячі автомобілів.

Зокрема, держава отримала 158,2 мільйона гривень митних платежів, 495,5 мільйона гривень податку на додану вартість, 738 мільйонів гривень акцизів. Ще 174,1 мільйона гривень власники автомобілів сплатили добровільно для звільнення від адміністративної відповідальності за порушення митних правил.

«Із загальної кількості оформлених авто — понад 21 тис. транспортних засобів перебували на митній території України з порушенням вимог Митного кодексу України», — повідомляють у Мінфіні.

Там зазначають, що за перші дні 2019 року середня кількість розмитнених авто складає 1,5 тисячі на добу.

Раніше у Мінфіні очікували, що держава отримає 10 мільярдів гривень від розмитнення євроблях.

Раніше в Державній фіскальній службі зазначали, що в середньому бюжет отримував 65,8 тисяч гривень доходу від розмитнення однієї «євробляхи».

Нагадаємо, 23 листопада президент України Петро Порошенко підписав закон, який спрощує процедуру розмитнення автівок, зокрема з європейськими номерами, та закон, який підвищує відповідальність за порушення правил розмитнення автомобілів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нові протести «євробляхарів»: вимагають, щоб вартість розмитнення не залежала від віку авто 

Раніше повідомлялось, що протягом 2017 року до України ввезли 965,3 тисяч автомобілів на єврономерах.

Пов`язані новини