У Державній авіаційній службі вважають, що не порушували закон, дозволивши літаку з екс-кандидатом у президенти Юрієм Бойком і кумом Володимира Путіна Віктором Медведчуком вилетіти до Росії.

«Працівники Державної авіаційної служби діяли в межах компетенції та на підставі тих нормативно-правових актів, які регламентують відповідні процедури», — заявив «Укрінформу» речник Державіаслужби Ігор Зелінський.

Також він розповів, що відомство співпрацює з Держбюро розслідуванням, яке порушило справу через візит Бойка і Медведчука.

«Державною авіаційною службою забезпечено належну взаємодію із територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві, та надано необхідну інформацію та копії запитуваних документів у рамках проведення досудового розслідування», — сказав Зелінський.

Нагадаємо:

  • 22 березня Бойко і Медведчук провели зустріч з Медведєвим у Москві. Під час зустрічі Медведєв запропонував обговорити за закритими дверима питання газотранспортної системи, цін на внутрішньому ринку і торгово-економічні відносини.
  • Порошенко засудив візит Медведчука та Бойка до Москви.
  • 27 березня генпрокурор Юрій Луценко анонсував відкриття кримінального провадження про незаконний перетин кордону зв’язку з польотом Юрія Бойка та Віктора Медведчука в Росію.
  • Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Державній авіаційній службі України, Державній прикордонній службі України та іншим відомствам перевірити, де були допущені порушення законів України при вильоті Бойка і Медведчука в Росію.
  • Прикордонники пояснили, що Бойко і Медведчук могли законно перетнути кордон України, якщо стосовно них немає обмежень на виїзд з боку інших правоохоронних органів та у них дійсні документи.
Поділитись: