У Державній фіскальній службі України 14 лютого запустили «гарячу лінію» з питань розмитнення автомобілів на єврономерах, за якою власники авто можуть дізнатися, скільки коштів доведеться сплатити за розмитнення до бюджету.

Зазначимо, що 22 лютого 2019 року спливає термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією. Тобто «гарячу лінію» відкрили за 8 днів до закінчення цього терміну.

«На виконання доручення Президента України Державна фіскальна служба запустила багатоканальну телефонну «гарячу лінію» щодо цінової інформації на транспортні засоби, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року», — повідомляють у ДФС.

Там зазначають, що для отримання телефонної консультації щодо вартості розмитнення необхідно надати лише VIN-код автомобіля та календарний рік його випуску. Відповідну консультацію можна отримати за телефонним номером (044) 481-19-61.

Зазначається, що кол-центр працюватиме щодня з 9.00 до 21.00.

Раніше У Верховній Раді України зареєстрували законопроект, яким пропонують продовжити пільговий період розмитнення авто на єврономерах до 23 травня 2019 року. Протягом пільгового періоду вартість розмитнення авто зменшена вдвічі.

У ДФС повідомляли, що в Україні щодня розмитнюють понад 2,7 тисячі авто. Також там очікували, що держава отримає 10 мільярдів гривень від розмитнення «євроблях».

Також в Державній фіскальній службі зазначали, що в середньому бюджет отримував 65,8 тисяч гривень доходу від розмитнення однієї «євробляхи».

Нагадаємо, 23 листопада президент України Петро Порошенко підписав закон, який спрощує процедуру розмитнення автівок, зокрема з європейськими номерами, та закон, який підвищує відповідальність за порушення правил розмитнення автомобілів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Нові протести «євробляхарів»: вимагають, щоб вартість розмитнення не залежала від віку авто 

Раніше повідомлялось, що протягом 2017 року до України ввезли 965,3 тисяч автомобілів на єврономерах.

Поділитись: