УКРАЇНА

«Дніпроазот» готовий відновити виробництво за умови підвищення цін на хлор

17 липня, 2018 16:21
УКРАЇНА/«Дніпроазот» готовий відновити виробництво за умови підвищення цін на хлор
Зберегти
Вигляд
lead
Акціонерне товариство «Дніпроазот», що виготовляє рідкий хлор для очищення води, готове відновити виробництво за умови підвищення цін на цю продукцію.

Акціонерне товариство «Дніпроазот», що виготовляє рідкий хлор для очищення води, готове відновити виробництво за умови підвищення цін на цю продукцію.

Відповідне звернення «Дніпроазот» надіслало у Антимонопольний комітет України, передає прес-служба підприємства.

«Для відновлення роботи хлорної групи цехів АТ «ДНІПРОАЗОТ» нами розглянута необхідність підвищення цін для якнайшвидшого відновлення роботи зазначених цехів підприємства. У зв'язку з цим, нами підготовлено економічне обґрунтування необхідності підвищення цін на вироблену продукцію.Відповідне звернення направлено 02.07.2018 в Антимонопольний комітет України і знаходиться на розгляді вже два тижні», — ідеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хлорний конфлікт: чи загрожує українцям нестача питної води

15 червня у підприємстві «Дніпроазот» повідомили, що припиняються свою роботу в зв'язку зі збитковістю. За словами глави правління підприємства Сергія Сідорова, завод вимушений зупинити роботу через здорожчання природного газу, який є сировиною для виробництва і складає близько 80% у вартості продукції підприємства.

Підприємство «Дніпроазот​»​ є виробником і постачальником рідкого хлору і соляної кислоти, які необхідні для очищення води.

6 липня Київводоканал заявив про загрозу постачанню питної води в Україні. Згодом Київводоканал повідомив, що водоканали України наразі розглядають різні способи знезараження води, як альтернативу хлору. Комунальне підприємство Дніпропетровської облради «Аульський водовід» також попередило про можливе припинення постачання питної води мешканцям Дніпра та області через нестачу хлору.

«Європейська бізнес асоціація» зазначила, що виробники напоїв можуть закрити діяльність через дефіцит хлору. А «Громадське радіо» повідомило, що ідеться про Carlsberg, Coca-Cola і PepsiCo.

Однак, виконавча директорка «Європейської бізнес асоціації» Анна Дерев'янко у коментарі Громадському заперечила цю інформацію. 

Також, на запит Громадського, у Carlsberg повідомили, що не закривають завод в Україні через дефіцит хлору, але чекають від Уряду допомоги. Coca-Cola і PepsiCo також спростували інформацію про закриття виробництва в Україні, оскільки знайли альтернативу хлору «Дніпроазот». 

Пов`язані новини