До народного депутата від «Слуги Народу» Гео Лероса, який оприлюднив відео з братом глави Офісу президента Андрія Єрмака, прийшли працівники Служби безпеки.

Про це повідомив сам Лерос та підтвердив його адвокат Масі Найєм.

Самого Лероса вдома не було, СБУ приїхала вручити йому повістки на допит у справі про публікацію ним відео, на яких брат Єрмака Денис нібито торгує державними посадами.

Масі Найєм уточнив, що представники СБУ хотіли вручити три повістки на допит у різні дати.

«Оскільки зараз за тією адресою прибути ані я, ані Гео не зможемо, то домовились, що увечері ми прийдемо самі до СБУ щоб отримати повістки. Маю зауважити: такої шаленої швидкості роботи СБУ я не бачив. Нагадує голосування ВРУ за кума П. Порошенко, Ю. Луценко: коли дуже треба, то можуть же», — зазначив адвокат.

Прес-центр Служби безпеки повідомив, що вони розслідують кримінальну справу «за фактом незаконного використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації для відеофіксації зустрічей Дениса Єрмака». Тому Гео Леросу та «іншим особам» направили повістки про виклик на допити у якості свідка.

Нагадаємо, брат глави ОП Денис Єрмак визнав, що на оприлюднених відео саме він.

29 березня народний депутат Гео Лерос опублікував відеозаписи, на яких брат голови Офісу президента Андрія Єрмака проводить переговори про працевлаштування на певні посади в органах влади.

Серед запропонованих посад звучали Київська митниця, Міністерство інфраструктури та Укрзалізниця. Також спілкувалися про телеканал «Україна» та Національний комплекс «Експоцентр України».

У відповідь на це Андрій Єрмак повідомив, що подасть заяви до Служби безпеки та Державного бюро розслідувань.

У підсумку правоохоронці відкрили низку кримінальних проваджень, але лише одне з них стосується саме змісту оприлюднених відео — цю справу порушила Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Решта лише пов'язані з самим фактом публікації компромату на главу ОП.

Сам глава ОП Єрмак заявив, що депутат Лерос є «інструментом, який використовують люди, що борються не тільки зі мною, вони борються з українською владою і командою президента». Водночас сам зміст оприлюднених відео Єрмак не прокоментував, попри запитання журналістів.

Поділитись: