У першому кварталі 2018 року середня дохідність готельного номеру в Києві зросла до 49 доларів, що на 16% більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

У першому кварталі 2018 року середня дохідність готельного номеру в Києві зросла до 49 доларів, що на 16% більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

Про це повідомила Громадському аналітична компанія CBRE Ukraine з посиланням на власне дослідження готельного ринку України.

Зокрема, за перші 3 місяці на 1,8 відсоткових пунктів зросла заповнюваність номерів столичних готелів.

«Цей показник демонструє вплив покращених економічних показників і політичної стабілізації на підвищення ділової активності у місті. Також ми зафіксували збільшення середньої ціни номера (ADR) якісного номерного фонду у +12% до $109 порівняно з 1кв. 2017 року», — повідомила Громадському аналітична компанія CBRE Ukraine з посиланням на власне дослідження готельного ринку України.

В компанії акцентують, що позитивною тенденцією є ріст показника дохідності номера не тільки у гривневому, а й у доларовому вираженні.

Крім цього, аналітики очікують на подальше покращення показників прибутковості через проведення фіналу Ліги Чемпіонів, концертів музичних гуртів Imagine Dragons, Franz Ferdinand, Deep Purple та The Chemical Brothers та появу нових рейсів авіаліній доступного цінового сегменту.

Раніше аналітики повідомляли, що ціни в київських готелях до фіналу Ліги Чемпіонів зросли у 45 разів.

Антимонопольний комітет заявляв, що перевірить різке підвищення цін у готелях столиці до проведення фіналу Ліги Чемпіонів.

У Києві запустили флешмоб з безкоштовного надання житла фанам, що приїдуть на фінал Ліги Чемпіонів.

Президент України Перо Порошенко заявив, що через великий ажіотаж у зв’язку з проведенням фіналу Ліги Чемпіонів у Києві, він «селитиме гостей у себе вдома».

Також міністр інформполітики Стець запросив родину іноземних фанів Ліги Чемпіонів до себе додому.

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться у Києві 26 травня. В останньому матчі за перемогу змагатимуться «Реал» та «Ліверпуль». 21 квітня Києву передали кубки ЛЧ. За словами організаторів фіналів Ліги чемпіонів у Києві всі квитки на змагання уже розкуплені

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Реал» — «Ліверпуль»: 5 фактів про команди київського фіналу Ліги чемпіонів

Фани «Ліверпуля» заявили, що звернуться до УЄФА через високі ціни на житло під час фіналу ЛЧ у Києві. За три тижні до фіналу Ліги чемпіонів, готелі суттєво підвищили ціни на проживання. Так само збільшилася вартість добової оренди квартир у центрі Києва.

Укрзалізниця запропонувала уболівальникам Ліги чемпіонів у Києві дешеві номери у власних хостелах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки заробить Київ на фіналі Ліги Чемпіонів

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile