Політв'язню, журналісту Роману Сущенку поставили попередній діагноз — артеріальна гіпертензія. Про це повідомила його донька Юлія Сущенко, передає «Укрінформ».

«Лікарі колонії поставили батькові попередній діагноз «артеріальна гіпертензія», йому радять пройти додаткове обстеження. Однак через те, що у в'язниці в Утробіно немає необхідного обладнання, батька потрібно везти в інше місто і класти на стаціонар на тиждень. Імовірно, це вже буде після Нового року», — сказала Юлія.

Вона розповіла, що батьку досі не віддали ковдру, яку він придбав місяць тому в місцевому магазині. Також Сущенку не дозволяють допити окріп — як тільки приносять, відправляють на прогулянку на вулицю, вказала дівчина.

За її словами, у камері холодно, тому Сущенко сидить у верхньому одязі.

Донька закликала писати йому листи, зазначивши, що вони приходять приблизно раз на тиждень.

Нагадаємо, у листопаді Сущенка етапували у виправну колонію №11 по Кіровській області (м Кірово-Чепецьк, с. Утробіно).

4 червня суд у Москві визнав винним у «шпигунстві» і засудив до 12 років колонії суворого режиму українського журналіста Романа Сущенка. Засуджений Сущенко в останньому слові не визнав провини та просив звільнення.

12 вересня захисник Марк Фейгін повідомив, що Роман Сущенко готовий просити про помилування.

8 жовтня українського політв’язня Романа Сущенка етапували з СІЗО Москви до місця відбування покарання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я не вірю, що мій батько шпигун», — інтерв’ю з дочкою політв'язня Романа Сущенка.

Нагадаємо, кореспондент українського інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був затриманий у Москві у вересні 2016 року, коли приїхав до Росії відвідати родичів. У жовтні того року ФСБ РФ висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Перша леді Франції передала слова підтримки дружині політв'язня Сущенка.

Поділитись: