Роботи з будівництва та ремонту автошляхів, які почалися весною 2020 року, не скасовуватимуть попри запровадження обмежувальних заходів у зв'язку з пандемією коронавірусу.

Про це повідомляють у Державному агентстві автомобільних доріг України (Укравтодорі).

«Водночас хочемо наголосити на тому, що уповільнення сезону дорожніх робіт наразі не передбачається. Усі будівельні та ремонтні роботи тривають у штатному режимі», — йдеться у повідомленні Укравтодору.

Там зазначають, що рекомендували підрядникам, які ремонтують дороги, проводити роз'яснювання серед своїх працівників щодо поширення коронавірусу та проводити моніторинг стану самопочуття працівників. Крім цього, будівельників автошляхів мають забезпечити дезинфікуючими засобами.

Частину своїх працівників, які не задіяні у ремонті, Укравтодор планує перевести на роботу з дому.

Раніше стало відомо, що через теплу зиму Укравтодор почав ремонтні роботи завчасно.

Нагадаємо, з 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня. Також в країні обмежили масові зібрання понад 200 людей.

З 16 березня Україна на два тижні закриває кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

А з 17 березня Україна закриє пасажирське авіасполучення. Також у Києві закриють усі заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків.

Поділитись: