Колишній лідер одеського «Правого сектору» Сергій Стерненко пояснив, що приїхав до лікарні у Києві, тому що у медзакладі Одеси його відмовлялись лікувати.

Колишній лідер одеського «Правого сектору» Сергій Стерненко пояснив, що приїхав до лікарні у Києві, тому що у медзакладі Одеси його відмовлялись лікувати.

Про це Стерненко повідомив у коментарі Громадському.

«На жаль, в Одесі мене не захотіли лікувати... Мене доставила швидка, мене прооперували, а вранці наступного дня прийшов головний лікар і мене повели нібито на перев’язку. Під час перев’язки зняли з мене гіпс. Головний лікар сказав, що мені він не потрібен», — пояснив Стерненко.

«А хтось з медперсоналу нагадав, що у мене пошкоджені сухожилля, вени та артерії. Проте, головний лікар сказав їм: «Ні, в нього там нічого не ушкоджено, знімайте гіпс, йому це не потрібно». Він мені сказав, що мене скоро випишуть. Я пішов у свою палату», — додав Стерненко.

За його словами, через добу черговий лікар повідомив постраждалому, що його виписали ще минулого дня і відмовився лікувати його.

Стерненко написав публікацію у Facebook, у якій розповів, що його відмовляються лікувати. Після цього до нього знову підійшов головний лікар, забрав його на повторну перев’язку, віддав документи і попросив покинути лікарню.

«Мені сказали: «Все йди звідси, забирай речі». Я пояснив, що мені погано. Мені сказали: «Ні, тобі не погано, ти нормально себе почуваєш», — розповів екс-лідер ПС.

Стерненко повідомив, що його друзі викликали приватну швидку, яка і доставила його у лікарню Києва. «Тут мені сказали, гіпс потрібен, сказали, що ймовірно, пошкоджений нерв і потрібно провести повторну операцію», — наголосив він.

Операцію, за його словами, мають провести «на днях».

Раніше стало відомо, що екс-лідер «Правого сектору» Одеси Стерненко опинився у київській лікарні.

Нагадаємо, у ніч проти 25 травня Сергій Стерненко заявив про замах на нього з боку двох чоловіків та оприлюднив відео затримання одного з них.  За словами Стерненка це третій напад на нього за останні місяці.

Під час атаки Стерненко завдав ножове поранення одному з нападників, після чого той помер від отриманих травм. Сам Стерненко каже, що він оборонявся. Поліція затримала другого фігуранта та встановила особу загиблого.

Правоохоронці розслідують інцидент як умисне вбивство, замах на умисне вбивство і нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

Однак уже 26 травня поліція відпустила другого нападника на Стерненка.

Поліція вилучила відео з камер та розглядає усі можливі версії подій, від банального побутового конфлікту чи пограбування до умисного нападу з політичних мотивів через його громадську діяльність.

Пізніше стало відомо, що поліція не виключає звинувачення екс-лідера «Правого сектору» Одеси Стерненка у перевищенні самооборони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напад на Стерненка: умисне вбивство чи самооборона?

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile