Колишнього лідера одеського «Правого сектору» Сергія Стерненка, на якого 24 травня було скоєно напад, виписали з лікарні №1 Одеси, після чого він опинився у київському медичному закладі.

Колишнього лідера одеського «Правого сектору» Сергія Стерненка, на якого 24 травня було скоєно напад, виписали з лікарні №1 Одеси, після чого він опинився у київському медичному закладі.

Про це повідомив Стерненко у Facebook.

За його словами, в одеській лікарні йому зробили операцію, але вже 26 травня перестали колоти необхідні антибіотики та знеболювальні.

В той же день в 22.00 лікарі зробили Стерненку перев’язку і вручили виписку «попри скарги на серйозні болі та запаморочення». За його словами, виписка датована ранком 25 травня.

Колишній лідер «Правого сектору» розповів, що друзі не дали йому піти додому, а викликали швидку, яка доправила його з Одеси до Києва.

«Після обстеження лікарі сказали, що у мене серйозна проблема із нервом та необхідна ще одна операція», — написав Стерненко.

«І тільки опинившись тут, у руках справжніх професіоналів, я зрозумів, що ризикував залишитися не просто один на один з нестерпним болем, але й з майже нефункціонуючою рукою», — додав Стерненко. 

У ніч проти 25 травня екс-лідер одеського «Правого сектору» Стерненко заявив про замах на нього з боку двох чоловіків та оприлюднив відео затримання одного з них.  За словами Стерненка це третій напад на нього за останні місяці.

Як повідомила Громадському дружина Стерненка Наталя Усатенко, нападник помер від отриманих поранень.

Поліція затримала другого фігуранта та встановила особу загиблого та розслідує інцидент як умисне вбивство, замах на умисне вбивство і нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

Однак уже 26 травня поліція відпустила другого нападника на Стерненка.

Поліція вилучила відео з камер та розглядає усі можливі версії подій, від банального побутового конфлікту чи пограбування до умисного нападу з політичних мотивів через його громадську діяльність.

Пізніше стало відомо, що поліція не виключає звинувачення екс-лідера «Правого сектору» Одеси Стерненка у перевищенні самооборони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напад на Стерненка: умисне вбивство чи самооборона?

/Павло Калашник 

Поділитись: