Засновник Facebook Марк Цукерберг заявив, що компанія здійснить низку запобіжних заходів від втручання у вибори країн Європи та у вибори до Європейського парламенту.

Засновник Facebook Марк Цукерберг заявив, що компанія  здійснить низку запобіжних заходів від втручання у вибори країн Європи та у вибори до Європейського парламенту.

Про це він заявив на слуханні у Європарламенті.

«Це один із наших топ-пріоритетів, упевнитися, що ми запобігаємо будь-яким спробам втрутитися у вибори, як це зробили росіяни у США в 2016 році», — заявив гендиректор Facebook.

За словами Цукерберга, компанія готується до  виборів, які відбудуться у Європі в 2018 та 2019 роках. 

Також Цукерберг, під час слухань у Європейському парламенті, вибачився перед користувачами з Європи за помилки соцмережі у зв’язку зі скандалом з витоком даних.

Нагадаємо, засновник Facebook Марк Цукерберг прийшов до Європарламенту на слухання з питань захисту даних користувачів і боротьби з фейковими новинами.

Раніше, консалтингова компанія Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до даних близько 87 мільйонів користувачів Facebook.

Цукерберг втратив понад $5 млрд через виток даних Facebook. Цукерберг визнав помилки на фоні скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Це була моя помилка»: свідчення Цукерберга перед конгресом США

Марка Цукерберга запросили до Європарламенту для пояснень ситуації.

В офісах Cambridge Analytica у Лондоні 23 березня провели обшуки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий витік даних із Facebook: що треба знати про скандал із Cambridge Analytica.

Поділитись: