Технології

Facebook перестав бути найпопулярнішою соцмережею серед американських підлітків — дослідження

4 червня, 2018 17:20
Технології/Facebook перестав бути найпопулярнішою соцмережею серед американських підлітків — дослідження
Зберегти
Вигляд
Американські підлітки все рідше користуються Facebook та надають більше переваги YouTube, Instagram та Snapchat.

Американські підлітки все рідше користуються Facebook та надають більше переваги YouTube, Instagram та Snapchat.

Про це йдеться у дослідженні Pew Research Center яке провели навесні 2018 року.

Так, дослідники виявили, що близько 51% опитаних підлітків використовують Facebook значно рідше за інші соціальні мережі. В той же час, найбільше опитані використовують YouTube та Instagram — 85% та 72% відповідно.

В той же час, 95% американських підлітків повідомили, що користуються смартфоном для доступу до соціальних мереж, а 45% опитаних зазначили, що знаходяться онлайн майже безперервно.

«Близько 31% підлітків повідомили, що вважають вплив  соціальних мереж на своє життя позитивним, 24% сказали, що цей вплив негативний. Проте більшість опитаних зазначиди, що соціальні мережі впливають на них ані позитивно, ані негативно», — йдеться у дослідженні.

Крім цього, журналісти Bloomberg у своєму матеріалі повідомляли, що соціальні мережі все частіше перетворюються на торговельні майданчики. Обсяги торгів, що відбуваються через аккаунти у соціальних мережах, перевищують деякі роздрібні торговельні мережі.

Раніше повідомлялось, що Facebook за останні 10 років надала доступ до даних користувачів щонайменше 60 компаніям, що займаються виробництвом телефонів.

Нагадаємо, Цукерберг, під час слухань у Європейському парламенті,  вибачився перед користувачами з Європи за помилки соцмережі у зв’язку зі скандалом з витоком даних.

Цукерберг втратив понад $5 млрд через виток даних Facebook. Цукерберг визнав помилки на фоні скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Це була моя помилка»: свідчення Цукерберга перед конгресом США

Марка Цукерберга запросили до Європарламенту для пояснень ситуації.

В офісах Cambridge Analytica у Лондоні 23 березня провели обшуки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий витік даних із Facebook: що треба знати про скандал із Cambridge Analytica.

Пов`язані новини