У компанії Facebook користувачів, що погрожують соціальній мережі, вносять до списку та відстежують за їхнім переміщенням.

За словами працівників Facebook, компанія відстежує користувачів за їхнім місцемзнаходження і переміщення, які можуть представляти загрозу для співробітників компанії.

Компанія вносить людей до списку «орієнтування» (Be On The Lookout/BOLO) і використовує інформацію, отримані додатки з сайту. До списку потрапляють, ті чиї погрози здадуться службі безпеки достовірними. Список був створений у 2008 році.

До списку можуть потрапити люди, які з’являються на території компанії, або пишуть електронні листи з погрозами. Також користувачі, що пишуть нецензурні речі Марку Цукербергу. Про це сказав колишній співробітник служби безпеки Facebook.

Інший співробітник компанії зазначив, що для визначення достовірності загрози не існує чітких критеріїв.

У Facebook заявили, що дотримуються конфіденційності користувачів і не дозволяють службі безпеки перевищувати повноваження, тому користувачі, які додані до списку пройшли ретельний контроль. 

Компанія з аналізу даних Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до 87 мільйонів користувачів Facebook.

Цукерберг втратив понад $5 млрд через виток даних мільйонів користувачів Facebook.

Журналісти встановили, що Cambridge Analytica займалася збором даних про Донбас на замовлення влади.

Цукерберг визнав помилки на фоні скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica. 

Марка Цукерберга запросили до Європарламенту для пояснень ситуації. В офісах Cambridge Analytica у Лондоні 23 березня провели обшуки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Витік даних із Facebook: що треба знати про скандал із Cambridge Analytica.

Поділитись: