Технології

Facebook витратить багато місяців на перевірку усіх додатків — свідчення Цукерберга

11 квітня, 2018 18:41
Технології/Facebook витратить багато місяців на перевірку усіх додатків — свідчення Цукерберга
Зберегти
Вигляд
Засновник Facebook Марк Цукерберг заявив, що компанія витратить «багато місяців» на те, аби перевірити усі розміщені на платформі додатки.

Засновник Facebook Марк Цукерберг заявив, що компанія витратить «багато місяців» на те, аби перевірити усі розміщені на платформі додатки.

Про це він сказав під час свідчень у Конгресі США після того, як у Facebook стався витік даних 87 мільйонів користувачів.

За словами Цукерберга, на платформі Facebook розміщені десятки тисяч додатків, які мають доступ до інформації людей.

«Ми досліджуємо характер доступу. І якщо виявимо щось підозріле, ми долучимо третю сторону для розслідування та аналізу. Якщо виявимо зловживання — видалимо доступ додаткам та поінформуємо людей, яких це торкнулося», — сказав Цукерберг.

Він додав, що перевірка усіх додатків буде «дорогим процесом».

«Буде багато аудиторів. Це правильно і потрібно робити. Ми не можемо вірити на слово розробникам. Як показує досвід, нам треба переконатися, що ніхто не передає дані», — наголосив Цукерберг.

Засновник Facebook Марк Цукерберг визнав, що соціальну мережу використали задля маніпуляції, отримання приватних даних та втручання в політичний процес.

Про це Цукерберг розповів 10 квітня, коли вперше надав свідчення у зв’язку з витоком даних користувачів Facebook у Конгресі США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Це була моя помилка»: свідчення Цукерберга перед конгресом США

Нагадаємо, компанія з аналізу даних Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до даних понад 50 мільйонів користувачів Facebook.

Цукерберг втратив понад $5 млрд через виток даних 50 млн користувачів Facebook.

Журналісти встановили, що Cambridge Analytica займалася збором даних про Донбас на замовлення влади.

Цукерберг визнав помилки на фоні скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica. 

Марка Цукерберга запросили до Європарламенту для пояснень ситуації.

В офісах СА  у Лондоні 23 березня провели обшуки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий витік даних із Facebook: що треба знати про скандал із Cambridge Analytica.

Пов`язані новини