Світ

ФІФА не підтвердила вживання допінгу футболістами російської збірної

22 травня, 2018 21:02
Світ/ФІФА не підтвердила вживання допінгу футболістами російської збірної
Зберегти
Вигляд
Міжнародна федерація футболу (ФІФА) не знайшла заборонених речовин у допінг-пробах, які проводили щодо ряду російських футболістів після публікації доповідей комісії Річарда Макларена про допінг у російському спорті.

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) не знайшла заборонених речовин у допінг-пробах, які проводили щодо ряду російських футболістів після публікації доповідей комісії Річарда Макларена про допінг у російському спорті.

Про це повідомляє сайт ФІФА.

У федерації зазначили, що перевіряли насамперед потенційних учасників Чемпіонату світу 2018 року. Під час перевірки, зокрема, були заново проаналізовані допінг-проби згаданих в доповідях Макларена гравців.

Також у ФІФА зазначили, що перевірка триває щодо ряду гравців, які не братимуть участі в Чемпіонаті світу.

Раніше, в одній з доповідей комісії Річарда Макларена йшлося про приховування позитивних допінг-проб 155 російських футболістів.  Проби цих гравців, як припускала комісія, були позначені як негативні з відома колишнього міністра спорту Росії Віталія Мутко.

Нагадаємо, Слідчий комітет Росії допитає німецького спортивного журналіста Хайо Зеппельта, стосовно його документальних фільмів про російський допінг-скандал, у разі його відвідин Чемпіонату світу з футболу.

5 грудня 2017 російську збірну відсторонили від участі в Олімпійських іграх 2018 року в Південній Кореї через допінг-скандал. Повідомлялось, що близько 300 російських спортсменів підозрюють у вживанні допінгу.

Згодом Міжнародний олімпійський комітет дозволив росіянам використовувати два з трьох кольорів національного прапору.

Згодом у РФ заявили, що готують санкції проти причетних до усунення російської олімпійської збірної від Олімпіади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під нейтральним прапором: 7 фактів про відсторонення Росії від участі в Олімпіаді. 

Пов`язані новини