Президентську фракцію «Слуга народу», яка отримає у Верховній Раді понад 250 мандатів, поділять на 15 груп, кожну з яких очолить заступник голови фракції. Склади груп визначать за допомогою жеребкування.

Про це повідомила керівниця прес-офісу партії Євгенія Кравчук.

«Ми формуємо групи у фракції, щоб ефективніше координувати її роботу, налагодити внутрішню комунікацію. А ще завдяки цьому ми зможемо більш злагоджено та швидко напрацьовувати позицію із загальнополітичних питань, організовувати регіональні поїздки наших депутатів, обраних за списком, забезпечувати роботу членів фракції та, звісно ж, навчання (ми ж обіцяли, що цей процес не зупинятиметься)», — розповіла вона.

Кравчук наголосила, що керівники цих груп не є «смотрящими», вони не керуватимуть, а координуватимуть роботу.

«І групи ми формуємо шляхом жеребкування, а не на «клановій», земляцькій чи іншій подібній основі», — додала майбутня депутатка.

Надаємо, «Слуга народу» висуне Дмитра Разумкова на посаду спікера Ради, а Руслана Стефанчука — на посаду віце-спікера.

Також у партії розповіли про кандидатури на посаду прем'єр-міністра.

Раніше одним з претендентів на посаду прем'єра називали Олександра Данилюка, але він заявив, що збирається зосередити свою роботу на реформуванні Ради нацбазпеки і оборони, куди його призначив президент Зеленський. Водночас він запропонував скоротити кількість міністерств і об’єднати в одне відомство Міністерство соціальної політики та Міністерство охорони здоров’я.

Поділитись: