Колишня держсекретарка США та суперниця Дональда Трампа на виборах 2016 року Гілларі Клінтон не братиме участі у виборах президента країни у 2020 році. Про це вона заявила 4 березня, передає CNN.

«Я не балатуюся, але я буду продовжувати працювати й відстоювати те, у що я вірю», — сказала Клінтон.

Вона зазначила, що відмова від президентської гонки не означає, що «не продовжить працювати». Імовірно, йдеться про роботу для американських громадян та їхніх інтересів.

«Я нікуди не йду», — додала вона.

Американський телеканал CNN зазначив, що така заява поклала кінець спекуляціям навколо участі Клінтон у виборах 2020 року.

Наприкінці січня цей же телеканал повідомляв з посиланням на три джерела, що Гілларі Клінтон не виключає, що братиме участь у президентських виборах Сполучених Штатів Америки 2020 року.

У жовтні 2018 колишня суперниця Дональда Трампа у президентських виборах 2016 року, Гілларі Клінтон, заявила, що не бажає висуватися на наступні вибори, але «хотіла би бути президенткою».

Зазначимо, що президент Трамп повідомив в інтерв'ю каналу Fox News, що не проти знову змагатися з Клінтон на виборах 2020 року.

У листопаді 2016 року кандидат від республіканської партії Дональд Трамп виграв президентські вибори у США та став 45 лідером країни. Трамп набрав 276 голосів виборців, його опонентка Гілларі Клінтон від демократів набрала 218 голосів

Поділитись: