Очільник Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв у студії Громадського, 6 лютого 2019 року
Фото:

Громадське

Очільник Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв зустрічався з главою Служби безпеки Василем Грицаком, коли справу щодо вбивства активістки Катерини Гандзюк вже передали СБУ.

Про це йдеться у фільмі «Гандзюк. Системне вбивство» журналістів «Слідства.Інфо», прем’єра якого відбулася 25 березня в кінотеатрі «Київ».

Автори розслідування розповіли, що спочатку Гордєєв підтвердив їм, що зустрічався з Грицаком. Він заявив, що це було необхідно, аби пришвидшити розслідування.

Проте пізніше очільник Херсонської ОДА заперечив, що бачився з главою СБУ.

У фільмі йдеться, що Гордєєв просить зробити так, щоби його ім’я не фігурувало у справі Гандзюк. Грицак, за даними журналістів, погоджується і дає відповідне доручення підлеглому.

У лютому генпрокурор Юрій Луценко заявив, що доказів причетності голови Херсонської обласної держадміністрації Андрія Гордєєва до вбивства Гандзюк немає.

Сам Гордєєв у студі Громадськго відповів на звинувачення щодо причетності до цієї справи.

Нагадаємо, 11 лютого голові Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк. Раніше бюро Херсонської обласної організації «Батьківщини» виключило з партії Мангера, а також рекомендувало йому піти з посади.

15 лютого суд вирішив взяти Мангера під варту на 17 днів із правом внесення застави. В той же день очільник Херсонської облради вийшов із СІЗО під заставу.

Херсонську активістку, а також радницю міського голови Катерину Гандзюк 31 липня облили кислотою. Вона виконувала обов'язки керівника справами виконавчого комітету Херсонської міської ради. Жінка з опіками потрапила в реанімацію. 4 листопада Катерина Гандзюк померла в лікарні. Активісти та знайомі повідомили, що вона померла від розриву тромбу.

Поділитись: