Новобрана голова Вищого антикорупційного суду України Олена Танасевич заявила, що наразі немає будівлі, яка б відповідала потребам судової установи.

Про це Танасевич заявила під час прямого включення в ефірі програми «Нині вже» на Громадському.

«Наразі є призначені судді, є призначиними частина працівників апарату, однак перед нами дуже широкий фронт робіт. Нам необхідно укомплектувати кадри, нам необхідно вирішити питання матеріально-технічного забезпечення Вищого антикорупційного суду», — зауважила суддя.

За її словами, ці питання і, зокрема, питання приміщення суду, «це ті питання без яких суд не зможе почати роботу».

«Зборами суддів було визначено дату початку роботи. Це 5 вересня 2019 року і до цієї дати ми будемо всіляко намагатися розв’язати всі наші поточні проблеми і розпочати здійснювати правосуддя», — додала Танасевич.

На уточнювальне запитання журналіста щодо приміщення у Солом’янському районі Києва, яке виділили для потреб Антикорупційного суду, Танасевич пояснила, що «приміщення на сьогоднішній день не пристосоване для того, щоб у ньому функціонував суд».

«Воно потребує капітального ремонту, перепланування реконструкції. Це є певний час. Наразі вирішується питання щодо забезпечення Вищого антикорупційного суду тимчасовою будівлею», — сказала вона.

Нагадаємо:

Створення Антикорупційного суду — одна з вимог міжнародних партнерів України для подальшої співпраці. Серед його запланованих функцій — розслідування справ Національного антикорупційного бюро щодо корупції серед високопосадовців. Серед інших вимог — підвищення цін на газ для населення та збалансування державного бюджету.

Поділитись: